10 C
Bursa
Perşembe, Nisan 25, 2024

Tedarik Zinciri Danışmanlık Hizmetleri

Misyon   “Tedarik Zincirinde Müşteri İhtiyaçlarına Uygun Çözüm Üretmek ve Katma Değer Yaratmak”

Vizyon    “Tedarik Zincirinde En çok Tercih Edilen Çözüm Ortağı Olmak.”

Emirmak Lojistik müşterilerin mevcut tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulamaya geçirilmesi konusunda yönetim ve mühendislik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Özel yazılım programları ile müşteriye göre optimal tedarik zinciri sistemi tasarlanmaktadır

Yeni Bir Şeyler Deneyin! “1” palet yükünüz için de “1000” palet yükünüz için de iş gücü, malzeme, zaman, teknoloji kaynaklarının optimum karmasını oluşturarak sizin için çalışan güçlü bir ekibin mimarıyız. Bu ekip sizin parsiyel yükünüzün olduğu yere, başka parsiyel yükleri de araştırarak size en hızlı çözüm yolunu bulmak için çalışıyor. Komple nakliyeleriniz için sektördeki en kapsamlı veri tabanını kullanıyor ve en ekonomik araçlarını belirttiğiniz zaman skalası içinde sizin hizmetinize sunuyor. İşte bu noktada alışık olduğunuz nakliye modeline bir süre ara vererek, teknoloji tabanlı altyapımızı kullanmak için sizi de sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. biz sizin taşıma kalitenizi arttırmak için çabalarken sizde düşürdüğümüz lojistik maliyetleriyle yatırım maliyetlerinizi arttırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Emirmak nakliye olarak kurulduğumuz günden bu güne yurt-içi ve yurt-dışı nakliye sektöründe öncü firma olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tecrübeli ve dinamik ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak dünya çapında nakliyat hizmeti veriyoruz. Hedefimiz Türkiye nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır.

EnglishTurkish