33 C
Bursa
Çarşamba, Haziran 12, 2024

HİZMETLERİMİZ

Teminatlı Taşıma

Transit rejimi kapsamında bir iç gümrükten diğer bir iç gümrüğe, iç gümrükten sınır gümrüğüne, sınır gümrüğünden iç gümrüğe ve sınır gümrüğünden başka bir sınır gümrüğüne Global ve Kapsamlı teminatlarımız kullanılarak sevkiyatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Gümrük müşavirliği

Eşyanın gümrükçe onaylanmış bir işlem veya kullanıma tabi tutulmasına ilişkin gümrük işlemlerini, dolaylı temsil yoluyla takip eden ve sonuçlandıran ve kendilerine Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca gümrük müşavirliği izin belgesi verilen serbest meslek sahiplerine Gümrük Müşaviri denilmektedir.

Şehir içi nakliye

Şehir içi nakliye; bulunduğunuz şehirde en ucuz fiyat ile hafif ticari kamyonetlerle yapılan nakliye, bir başka deyişle taşımacılık işine verilen isimdir..

Yurt içi nakliye

Türkiye’nin bütün illerine yapılan nakliye işlemleri.

Uluslararası ithalat ihracat nakliye

Ülkeler arası yapılan nakliye

Konteyner taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı, çeşitli konteyner türleri sayesinde yapılan taşımacılığı anlatır. Konteynerler standart ölçülerde üretildikleri için çok çeşitli şekilde yüklenebilir, farklı araçlara aktarılabilir, bu sayede verimli bir taşıma sağlarlar. Konteynerlerin açılmaksızın gemilere, kargo uçaklarına, trenlere veya karayolu taşımasına uygun araçlara yüklenebilmeleri uluslararası alanda yaygın olarak kullanılmalarını sağlamıştır.

Gemi tahmil tahliye

İthalat veya ihracat yaparken, malınızın (genel kargo, dökme yük, sıvı yük, konteyner, araç vs.) gemi ambarı, tankı veya güvertesinden liman sahasına alınması veya gemiye yüklenilmesi için verilen hizmetlere tahmil/tahliye denir.

Proje taşımacılığı

Proje taşımacılığı, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır.

Emirmak nakliye bursa / gemlik nakliye / nakliyat
EnglishTurkish